Mata Muzyczny Ocean Aktywności 4w1

(0) opinii
Producent: Fisher Price
329,00
Produkt chwilowo niedostępny
Dostawa od 0,00 zł
(sprawdź)
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Aktywizująca mata edukacyjna Muzyczny Ocean 4w1 (mata, przyrząd gimnastyczny, tunel, stolik)

Zawartość edukacyjna w języku polskim

Mata, która rośnie razem z dzieckiem. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 0 do 36 miesięcy.
Dzięki swojej wielofunkcyjności cały czas będzie atrakcją dla Maluszka, wciąż zaskakując go nową formą.

MATA
Gruba, kolorowa, miękka mata, na której można położyc maleństwo zajmując jego uwagę przyczepionymi zabawkami oraz podświetlanym panelem odtwarzającym różne dźwięki. Mnóstwo wyrazistych kolorów, rozmaite faktury, światełka i dźwięki angażują oraz stymulują rozwijające się zmysły dziecka.

PRZYRZĄD GIMNASTYCZNY
Dziecko ćwiczy mięśnie i rozwija sprawność ruchową podczas interakcji z matą i zabawkami.

STOLIK EDUKACYJNY
Intraktywny panel zamontowany na pałąkach maty, można odwrócić, dzięki czemu zamiania się stolik, przy którym można bawić się na stojąco. Mali podwodni odkrywcy uczą się związków przyczynowo-skutkowych, kiedy odkrywają, że naciskanie przycisków na panelu aktywności uruchamia wesołe piosenki, dźwięki, melodie i wypowiedzi. To wszystko sprawia, że oceaniczne centrum aktywności zapewni małemu odkrywcy całe mnóstwo edukacyjnej zabawy.

TUNEL
Matę można odwrócić, stawiając do góry nogami na sztywnych pałąkach zamieniając ją w ten sposób w tunel, pod którym każdy maluszek będzie chętnie raczkował. Znajdzie też w nim swoją ulubioną kryjówkę, w której będzie mógł wymyślać swoje przygody.

PRZENOŚNA ZABAWKA
Kiedy Maluszek urośnie, interaktywny panel można odłączyć od pałąków. Pozwala to na zabawę tą interaktywną zabawką w dowolnym miejscu. Dzięki wygodnemu uchwytowi, dziecko może samodzielnie, wygodnie przenosić zabawkę.

Dzięki przyczepianym i stymulującym zmysły zabawkom i towarzyszącej im muzyce i innym dźwiękom Muzyczny Ocean Aktywności zapewni zabawę i rozwój dziecku od pierwszego miesiąca życia poprzez kilka kolejnych lat.

Zalecenia wiekowe: 0-36 miesięcy

Dodaj swoją opinię

Producenci

BESTWAYCHICCOClementoniEPEEFisher PriceGoliathLEANToysLIONELOLittle TakesMGAMotusNaNaNa Surpise!OVERMAXSmily PlayTIMATM ToysULTIMARZapf Creation
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

 
CZYNNE
Poniedziałek - Piątek8:00 - 17:00
Sobota9:00 - 15:00

  
 

Ta witryna używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności. Polityka prywatności

Zamknij