Co kupić na dzień dziecka?

Dzieciństwo to najpiękniejszy okres życia dziecka, który nieodzownie jest związany z zabawą. Każdy rodzic chcąc urozmaicić swojej pociesze wolny czas, decyduje się na zakup najróżniejszych zabawek i akcesoriów. W asortymencie prowadzonego przez nas sklepu internetowego znajdują się wysokiej jakości zabawki edukacyjne, interaktywne, a także te, które można używać przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, np. hulajnogi. Jak je wybrać? Sprawdź!

Zabawki edukacyjne i interaktywne – wpływ na rozwój malucha

W naszym asortymencie wśród przodujących pozycji w kategorii zabawek edukacyjnych oraz interaktywnych dostępne są maty piankowe, a także stoliczki muzyczne. Warto podkreślić, że zabawki interaktywne są specjalistyczną grupą akcesoriów dla dzieci, bowiem ich głównym zadaniem jest wspieranie naturalnego i fizjologicznego rozwoju maluszka. Wyjątkowa konstrukcja, liczne światełka, dźwięki i melodie, które znaleźć można także w naszym muzycznym stoliczku, stymulują najważniejsze zmysły dziecka, między innymi wzroku, słuchu czy dotyku. Oferowane przez nas zabawki edukacyjne i interaktywne, takie jak maty czy stoliczki muzyczne, wykonane są z wysokiej jakości i bezpiecznych materiałów.

Wspierają one motorykę małą, naukę pierwszych słów, ułatwiają poznawanie zwierząt, liczb czy kolorów. W przypadku maty edukacyjnej, można nie tylko traktować ją jako miękką przestrzeń do zabawy, ale też układać puzzle czy tworzyć figury przestrzenne, co jest bardzo rozwojowym zajęciem dla starszych dzieci.

A gdy pogoda sprzyja

Oprócz dostępnych w asortymencie zabawek edukacyjnych i interaktywnych, które można używać na co dzień w domu, w naszej ofercie znaleźć można również zabawki, których można używać na zewnątrz. Są to między innymi hulajnogi czy jeździki dla maluchów w kształcie popularnych modeli samochodów. Wspomniane hulajnogi to świetna zabawka, która pomaga ćwiczyć równowagę, a systematyczne jeżdżenie na niej, umożliwi w przyszłości maluchowi szybszą przesiadkę na bardziej zaawansowany jednoślad, jakim jest rower. Ponadto hulajnoga pomaga poznać poczucie prędkości, przez co z każdą jazdą dziecko czuje się swobodniej. Zarówno zabawki edukacyjne, interaktywne, hulajnogi, jak i jeździki, są świetnym pomysłem na prezent dla malucha, w zależności od zainteresowań i wieku. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu internetowego.

Producenci

BESTWAYCHICCOClementoniEPEEFisher PriceGoliathLEANToysLIONELOLittle TikesMarioinexMGAMotusNaNaNa Surpise!OVERMAXSmily PlayTIMATM ToysULTIMARZapf Creation
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

 
CZYNNE
Poniedziałek - Piątek8:00 - 17:00
Sobota9:00 - 15:00

  
 

Ta witryna używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności. Polityka prywatności

Zamknij