CZAS REALIZACJI


Większość produktów wysyłamy w ciągu 24 godzin, co oznacza wysłanie zamówienia w dniu jego złożenia lub w następnym dniu roboczym.
W swojej ofercie posiadamy również produkty, które zamawiamy specjalnie na życzenie Klienta, co wydłuża czas realizacji do kilku dni. Prosimy o zwrócenie uwagi na informacje dotyczace wysyłki, które sa dostępne m.in. na karcie produktu.
W przypadku informacji o wysyłce w ciągu 24h decydująca jest godzina złożenia zamówienia. Produkty zamówione do godz.10:00 wysyłamy tego samego dnia.

DOSTAWA

Czas dostawy jest liczony od momentu przekazania paczki firmie dostawczej. Firmy kurierskie (w tym paczkomaty Inpost) doręczają przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych ( w większości przypadków następuje to w kolejnym dniu roboczym). 

O metodach dostawy można przeczytać tutaj
O kosztach dostawy można przeczytać tutaj

Producenci

BESTWAYCHICCOClementoniEPEEFisher PriceGoliathLEANToysLIONELOLittle TikesMarioinexMGAMotusNaNaNa Surpise!OVERMAXSmily PlayTIMATM ToysULTIMARZapf Creation
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

 
CZYNNE
Poniedziałek - Piątek8:00 - 17:00
Sobota9:00 - 15:00

  
 

Ta witryna używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności. Polityka prywatności

Zamknij