Jeździki rowerki i hulajnogi

Najmłodsi - czy to dziewczynki, czy chłopcy - wprost uwielbiają ruch. Aby umożliwić małym dzieciom jak najbardziej aktywny tryb życia, warto wyposażyć je w jeździki, rowerki biegowe bądź hulajnogi. Zacznijmy od tych pierwszych - pojazd w stylu jeździk-pchacz to fantastyczna zabawa, a jednocześnie gimnastyka najmłodszych. Ich samodzielne odpychanie się nóżkami od podłoża, jak i sterowanie jeździkiem, sprawia niesamowicie wielką frajdę, a przy okazji – wzmacnia mięśnie oraz uczy zależności przyczynowo-skutkowej.

Nauka i zabawa

Nieco podobną, chociaż bardziej zaawansowaną funkcję, pełnią rowerki biegowe. Jazda na nich nie tylko wspomaga rozwój motoryczny, uczy zachowania równowagi, ale również - zachęca do zabawy na świeżym, zdrowym powietrzu. Jest to także, przede wszystkim, perfekcyjny wstęp do jazdy na prawdziwym dwukołowcu. Polecamy zarówno pierwsze, jak i drugie pojazdy, tym małym dzieciom, które uwielbiają ruch oraz są aktywne. Zarówno jeździki, jak i rowerki biegowe, pozwolą im na ekspresję i na pewno zostaną odpowiednio wykorzystane – czy to do zabawy, czy do nauki.

Dla nieco starszych

Już nie małym dzieciom, a nieco starszym, które mają lepiej wykształcony zmysł równowagi i są nieco bardziej samodzielne, polecamy kolorowe hulajnogi. Z tradycyjnej hulajnogi może korzystać również młodzież i osoby dorosłe. W naszej ofercie posiadamy również modele elektryczne. Elektryczne hulajnogi, jako alternatywa dla komunikacji masowej idealnie sprawdzają się jako środek transportu do pracy, szkoły lub na zakupy. Gwarantują przyjemne spędzenie czasu na świeżym powietrzu, mogą być ciekawym sposobem na wspólną wycieczkę za miasto. Dbając o bezpieczeństwo, nie zapominajmy o kasku ochronnym.

Producenci

BESTWAYCHICCOClementoniEPEEFisher PriceGoliathLEANToysLIONELOLittle TikesMarioinexMGAMotusNaNaNa Surpise!OVERMAXSmily PlayTIMATM ToysULTIMARZapf Creation
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

 
CZYNNE
Poniedziałek - Piątek8:00 - 17:00
Sobota9:00 - 15:00

  
 

Ta witryna używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności. Polityka prywatności

Zamknij