LIONELO

Marka tworzona z pasją i dbałością o dobro najmłodszych. Producent szerokiej gamy artykułów dziecięcych przeznaczonych dla dzieci juz od narodzin do wieku kilku lat: maty edukacyjne, wózki, foteliki, nianie elektroniczne, krzesełka do karmienia i wiele innych.
Co wyróżnia Lionelo? Zapewnienie dożywotniej gwarancji na oferowane produkty, co wpływa na pewność co do ich świetnej jakości. Wprowadzono również pakiet assistance, który cechuje naprawa door-to-door oraz dostarczanie produktu zastępczego na czas ewentualnej naprawy.
zmiana-logo-lionelo
W roku 2020 marka Lionelo Lionelo rozpoczęła proces rebrandingu, co wiąże się ze zmianą logotypu. Przez pewien czas będzie można spotkać produkty w nowej i dotychczasowej identyfikacji graficznej. Zmiana znaku towarowego nie wpływa na jakość oferowanych wyrobów, wszystkie są tak samo wartościowe. Jest to jedynie wizualizacja kierunku rozwoju, jaki został obrany. 

 

Producenci

BESTWAYCHICCOClementoniEPEEFisher PriceGoliathLEANToysLIONELOLittle TikesMarioinexMGAMotusNaNaNa Surpise!OVERMAXSmily PlayTIMATM ToysULTIMARZapf Creation
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

 
CZYNNE
Poniedziałek - Piątek8:00 - 17:00
Sobota9:00 - 15:00

  
 

Ta witryna używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności. Polityka prywatności

Zamknij