Stoliki edukacyjne - zabawki interaktywne

Zabawki edukacyjne to świetny pomysł na prezent dla najmłodszych członków rodziny. Nie tylko zapewniają długie godziny radochy, lecz rozwijają niezbędne do prawidłowego funkcjonowania umiejętności, takie jak zręczność, rozumienie kognitywne czy logiczne myślenie. Jednymi z najlepszych produktów w tej kategorii są stoliki edukacyjne, które pozwalają dziecku na długotrwałą i bezpieczną zabawę, w czasie której poznaje ono świat i panujące w nim zasady.

Stoliki edukacyjne – idealne zabawki interaktywne dla dzieci.
Idealnym ich przykładem jest dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego edukacyjny stolik muzyczny pociąg firmy TIMA TOYS. To produkt, który wykonany jest jedynie z nietoksycznych surowców, dzięki czemu jest bezpieczny dla najmłodszych. Posiada wiele elementów, który przykuwają uwagę brzdąca na bardzo długo – angażują zarówno strefą graficzną (posiadają kolorowe światełka oraz ciekawe postacie i przedmioty), jak i również muzyczną.

Korzystając ze wspomnianej wyżej zabawki, dziecko jest również w stanie nauczyć się języka zarówno polskiego, jak i angielskiego. Jest tak za sprawą przełączalnego menu. Posiada trzy tryby pracy, które różnią się od siebie diametralnie – to gwarancja na to, iż stolik nie znudzi się szybko malcowi. Jest również oczywiście wyposażony w manualną regulację dźwięku, by ustawić poziom głośności do tego preferowanego przez brzdąca.

Inne modele mogą oferować podobne funkcje lub diametralnie inne. Warto jest sprawdzić przed zakupem danego produktu czego można się spodziewać. Wszystkie interaktywne zabawki mają jednak jeden podstawowy cel, który niezaprzeczalnie spełniają – bawią ucząc i uczą bawiąc. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z przygotowanym przez nas bogatym asortymentem, a w razie powstania jakichkolwiek pytań na temat naszych usług zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego (dane kontaktowe podane są na samym dole strony internetowej).

POWRÓT DO BLOGA

Producenci

BESTWAYCHICCOClementoniEPEEFisher PriceGoliathLEANToysLIONELOLittle TikesMarioinexMGAMotusNaNaNa Surpise!OVERMAXSmily PlayTIMATM ToysULTIMARZapf Creation
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

 
CZYNNE
Poniedziałek - Piątek8:00 - 17:00
Sobota9:00 - 15:00

  
 

Ta witryna używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności. Polityka prywatności

Zamknij