Niania Lionelo BabyLine 2.1

(0) opinii
Producent: LIONELO
99,00
Produkt chwilowo niedostępny
Dostawa od 0,00 zł
(sprawdź)
Zapytaj o produkt

Opis produktu

Elektroniczna niania Lionelo BabyLine 2.1


Kompaktowa niania z funkcją lampki nocnej umożlwia czuwanie nad małym dzieckiem nawet, gdy rodzice przebywają w pewnej odległości od swojego maleństwa.

Niania BabyLine 2.1 składa się z nadajnika i odbiornika, które mogą się ze sobą kontaktować na odległość nawet do 300m w domu lub na otwartej przestrzeni, np. w ogrodzie.

Komunikacja jest dwukierunkowa, co oznacza, że dzięki głośnikowi wbudowanemu w nadajnik, można się komunikować z dzieckiem w razie takiej potrzeby.

Niezwykle przydatna jest funkcja lampki nocnej, która emituje spokojne, ciepłe światło, przy którym dziecko może zasypiać mając poczucie pełnego bezpieczeństwa.

Gdy zaistnieje groźba utraty zasięgu pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem, niania automatycznie zaalarmuje.

Niania elektroniczna jest wyposażona w dwa przewodowe zasilacze a jednocześnie ma możlwiość pracy na bateriach.  Zasilanie bateriami (3x AAA) daje możlwiość korzystanie z urządzenia nawet, gdy w pobliżu nie ma źródeł prądu. Gdy poziom baterii zaczyna być niski, powiadamia o tym sygnalizacja LED. Dzięki temu, rodzice nie zostaną zaskoczeni nagłą utratą połączenia. Zaawansowany system oszczędzania energii sprawia, że baterie wystarczają na dłużej niż zwykle.

Zastosowana nowoczesna technologia pozwala na duży zakres regulacji głośności oraz redukcję szumów, dzięki czemu kontakt z maluszkiem jest komfortowy, dźwięki są krystalicznie czyste.

Odbiornik o wymiarach 10x8x5 cm jest mały i lekki, dzięki temu można łatwo schować np. w szafce nocnej jak również w kieszeni. Komfortowy klips może posłużyć nawet do zamocowania odbiornika na pasku, by móc go zawsze mieć przy sobie.

Odbiornik i nadajnik Lionelo Babline 2.1

SPECYFIKACJA
  • Zasięg: 300 m
  • Czułość: 108 dBm
  • Dwukierunkowa komunikacja 
  • Wskaźnik poziomu baterii
  • Zasilanie: Dołączone zasilacze lub bateria (3xAAA/brak w zestawie)
 

ZESTAW ZAWIERA

  • Nadajnik
  • Odbiornik
  • 2 x zasilacz
  • Uchwyt
  • Instrukcja (j.polski)
Jakie wymiary ma elektroniczna niania Lionelo babline 2.1


Spokojny sen i czuwanie nad małym dzieckiem
 

Dodaj swoją opinię

Producenci

BESTWAYCHICCOClementoniEPEEFisher PriceGoliathLEANToysLIONELOLittle TikesMarioinexMGAMotusNaNaNa Surpise!OVERMAXSmily PlayTIMATM ToysULTIMARZapf Creation
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

 
CZYNNE
Poniedziałek - Piątek8:00 - 17:00
Sobota9:00 - 15:00

  
 

Ta witryna używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie Cookies. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności. Polityka prywatności

Zamknij